Shenzhen HuaChun Science &Technology Industry CO., LTD.

De kwaliteit is het leven, is de Dienst de ziel van onderneming.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productenbrushless toestelmotor

Totaal Ingesloten Brushless het Toestelmotor van 24v 36v met het Certificaat van Ce/ROHS-

Van goede kwaliteit gelijkstroom-de motor van het wormtoestel voor verkoop
Van goede kwaliteit gelijkstroom-de motor van het wormtoestel voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Totaal Ingesloten Brushless het Toestelmotor van 24v 36v met het Certificaat van Ce/ROHS-

China Totaal Ingesloten Brushless het Toestelmotor van 24v 36v met het Certificaat van Ce/ROHS- leverancier

Grote Afbeelding :  Totaal Ingesloten Brushless het Toestelmotor van 24v 36v met het Certificaat van Ce/ROHS-

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: HC
Certificering: CE, ROHS
Modelnummer: HC-versnellingsbak-005

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Verhandelbaar
Verpakking Details: aangepaste verpakkingsvoorwaarden
Levertijd: 15-30 dagen
Levering vermogen: 10000pcs/month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Commutatie: Brushless Snelheid: 5200rpm
Gebruik: Boot, Auto, Elektrische Fiets, Ventilator, Huistoestel, Medische apparatuur Bescherm Eigenschap: Totaal Ingesloten
Bouw: permanente magneet spanning: 24V -36V gelijkstroom

Brushless Aangepaste de Motor Planetarische Versnellingsbak van 24v 36v gelijkstroom
 
Productomschrijving:
 
Versnellingsbakspecificatie:
 

Aantal polen 4/8
VoltageV36
Geen ladingssnelheidT/min5200520052005200
Geschatte torsieN.m0,110,220,320,4
Geschatte SnelheidT/min4000400040004000
Geschatte machtW4692135168
Geschatte StroomA1.83.25.36.5
PiektorsieN, m0,330,660,961.2
Constante achter-EMFV/KRPM5555
GewichtKg0,50,7511.25
Lengtemm567696115

 
 
Specificatie:
Totaal Ingesloten Brushless het Toestelmotor van 24v 36v met het Certificaat van Ce/ROHS-
 
 
Totaal Ingesloten Brushless het Toestelmotor van 24v 36v met het Certificaat van Ce/ROHS-

Boven specificaties enkel voor verwijzing en aangepast volgens vereisten

 

Contactgegevens
Shenzhen HuaChun Science &Technology Industry CO., LTD.

Contactpersoon: Anne Shang

Tel.: +8615971572945

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Kleine Metaaltoestellen

Het machinaal bewerken van de Kleine Toestellen van de Messingsaansporing, van het Micro- het Rechte Verschillende Materiaal Aansporingstoestel

OEM Toestel van de Ontwerp het Spiraalvormige Aansporing voor Corrosiebestendige Compressordelen

Aangepaste CNC die Klein de Afgietselsproces machinaal bewerken van de Metaaltoestellen Verloren Was 

Van het de Toestellenroestvrije staal van het hoge Precisie Kleine Metaal van de Aansporingstoestellen Goedgekeurd Ce/ROHS

Stepper motorreductor

Professionele Stepper van de Versnellingsbak Veranderlijke Snelheid Motor NEMA 17 voor 3D Printer

CNC Hoog Torsiestepper Stepper van de Motorversnellingsbak Planetarisch Versnellingsbak Multidoel

Aangepaste 110mm Stepper Magnetische Motor Planetarische Versnellingsbak - Elektrisch Type

Vierkant Toestel Hoofdnema 17 Stepper Motorversnellingsbak 2.3kg.Cm Met constante snelheid

planetarische versnellingsbak

Totaal Ingesloten de Motorrobot van 12V Gelijkstroom, de Motoren Multifunctie van de Robotaandrijving

Hoge Prestaties Aangepast Stepper Motor Roestvrij Materiaal voor Industrieel

De Elektrische Motoren van de hoogspannings230v gelijkstroom Robot voor Robotachtige Veger/Malende Machine

Tijd Micro- Toestelmotor met lange levensuur, 12v-Hoge de Torsie Compacte Structuur van de Toestelmotor

Vraag een offerte aan

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy China Goed Kwaliteit DC Gear Motor Leverancier. Copyright © 2017 - 2020 dcgear-motor.com. All Rights Reserved. Developed by ECER
<